Шановні колеги ! Вітаю вас із професійним святом!
Бути державним службовцем у судовій системі — це велика відповідальність перед законом і кожним громадянином. Дякую за вашу щоденну сумлінну працю, терпіння, високі стандарти роботи та внесок у розвиток європейської, правової України!
Нехай кожен ваш день буде сповнений оптимізму, робота приносить задоволення, а суспільство віддячує вам глибокою повагою та заслуженою шаною. Бажаю миру вашим родинам, міцного здоров’я, витримки та впевненості у нашому мирному майбутньому!
Разом до Перемоги!


З повагою
Голова суду Андрій ПАВЛІВ