Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
10 травня 2023 року Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з Львівським регіональним відділенням провели семінар “Впровадження технологій тайм-менеджменту в діяльність працівників апаратів судів” для працівників апаратів місцевих та апеляційних судів у програмі “Zoom”, в якому взяла участь консультант суду Жидачівського районного суду Львівської області Світлана ПРОКОПІВ.
Вітальними словами навчальний захід відкрила заступник Дніпровського регіонального відділення Алла БАШТАННИК, яка ознайомила учасників з програмою і регламентом семінару, зупинилася на правилах проведення навчального заходу в режимі онлайн і дотримання правил особистої безпеки під час повітряної тривоги. Заступник директора Львівського регіонального відділення Тетяна АІЛІНЧІЙ закликала учасників брати активну участь в обговоренні питань організації робочого часу в умовах воєнного стану і побажала слухачам плідної роботи під час проведення семінару.
Спікерами заходу були суддя Авдіївського міського суду Донецької області Олена ПАНЧЕНКО та суддя Господарського суду Дніпропетровської області Юлія ФЕЩЕНКО,
Слухачі ознайомилися з метою семінару і навчальними цілями, а також взяли участь в експрес-опитуванні стосовно виявлення проблемних питань керування часом.
Під час лекцій дізналися про 12 правил ефективного тайм-менеджменту, розглянули методи планування та оптимізації робочого часу, звернули увагу на організацію робочого часу в умовах воєнного стану. Для визначення пріоритетів завдань і керування робочим навантаженням за допомогою матриці Ейзенхауера провели експрес-опитування із залученням учасників до обговорення основ ефективного управління часом.
Під час корисної лекції щодо хронометражу робочого часу, висвітлили поняття та роз’яснили види поглиначів часу (“хронофагів”), зупинилися на найбільш типових поглиначах часу в роботі працівників апаратів судів, поділилися практичними порадами стосовно шляхів подолання “хронофагів”, зокрема в контексті вміння говорити “НІ”.
Разом із спікерами учасники семінару мали можливість удосконалити свої знання з тематики семінару під час виконання ситуативних вправ і обговорення проблемних питань оптимізації робочого часу.
Наприкінці семінару, з метою зворотного зв’язку, було проведено анкетне опитування учасників.
Захід виявився надзвичайно цікавим та корисним.
прессекретар суду