20 квітня 2015 р.
Організатори забезпечують:
- методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали;
- проживання у готелі категорія 3***із сніданком шведський стіл (1 ніч);
- проїзд Львів-Будапешт-Відень-Львів (для громадян України);
- проїзд у Відні за програмою;
- екскурсійну програму Будапештом і Віднем;
- сертифікат, що засвідчує участь у проекті.
Оргвнесок (покриває адміністративні та логістичні витрати учасників Семінару):
Для громадян України - 220 Євро.
Для громадян інших країн, що мають чинну Шенгенську візу, посвідку на проживання в країнах ЄС
та інші підстави перебування в ЄС (приєднуються у м. Відень) - 186 Євро.
Порядок реєстрації учасників: для участі у проекті необхідно заповнити ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ до 16.04.2015 р. Не пізніше ніж через 2 дня, після закінчення терміну реєстрації Вам надійде підтвердження щодо Вашої участі у проекті. Учасники повинні сплатити завдаток у розмірі 50 % оргвнеску, а також вартість консульського збору Республіки Угорщина за відкриття шенгенської візи (35 євро) по комерційному курсу євро до гривні (див. на сайті www.eed.com.ua). Студенти віком до 21 року звільнені від сплати консульського збору. ІМАНС забезпечує необхідну візову підтримку тим учасникам, у яких на момент реалізації проекту відсутня діюча шенгенська віза. Візи відкриваються у Генеральному консульстві Республіки Угорщина в Ужгороді без особистої присутності учасників.
До 20 квітня 2015 р. учасники повинні надати повний пакет документів для відкриття шенгенської візи. З переліком документів просимо ознайомитися тут.
Решта 50 % суми організаційного внеску сплачується при посадці в автобус.
Умови відмови від поїздки: незалежно від причин відмови від участі в проекті, сплачені сума організаційного внеску не повертається, виключення становить випадок відмова від участі, заявлена письмово до закінчення строку реєстрації участі в проекті.
Організатор: ЛМГО «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (ІМАНС) є неурядовою та некомерційною організацією, створеною на засадах добровільності, гуманності та гласності. Метою створення та діяльності Організації є сприяння розвитку потенціалу та підвищення академічної мобільності молодих науковців та фахівців на арені міжнародної освіти.
З 2012 року ІМАНС провів більше 15 освітніх заходів для науковців, державних службовців та представників громадської сфери спільно із такими організаціями як Представництво Делегації Європейської Комісії в Україні, Організація з Безпеки та Співробітництва в Європі, Вишиградський фонд, Варшавський університет, Центально-Європейський Університет у Будапешті, Американський куточок Університету Корвіна та ін.
|